FaceBook

O nas » Nasi nauczyciele » mgr Agnieszka Górniak

Prowadzę Centrum Riverside w Niemczu od 2007 roku, jednak z Niemczem związana jestem znacznie dłużej, bo od urodzenia. Tu stawiałam pierwsze kroki i tu znalazłam pierwszą pracę: w Szkole Podstawowej w Niemczu, gdzie wcześniej pracowali moi rodzice - Mama-polonistka i Tato-wuefista. Wybrałam SP Niemcz na miejsce moich studenckich praktyk nauczycielskich na 9 miesięcy i zostałam na … 7 lat.

Po urlopie macierzyńskim zdecydowałam się zrealizować marzenie, które miałam jeszcze, jako uczennica I LO w Bydgoszczy (profil: rozszerzony angielski). To stworzenie własnej „szkółki angielskiego dla dzieci”, miejsca, w którym Uczeń poczuje się, jak w domu, w miłej, rodzinnej atmosferze będzie przyswajał wiedzę w stosownym dla siebie tempie, gdzie na każdych zajęciach będzie słyszał angielski i naprawdę go używał, gdzie nie zginie w tłumie 20 innych uczniów, a przede wszystkim przyjdzie na zajęcia, bo będzie chciał, a nie musiał!

W ciągu 15 lat pracy z dziećmi i młodzieżą, wypracowałam swoje metody, które pomagają sprawić, że moje marzenie się spełnia i Uczniowie przychodzą do Riverside chętnie i z uśmiechem. Mimo, że praca nauczyciela nie należy do łatwych, nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić cokolwiek innego. Za bardzo to lubię. Chyba z wzajemnością ;)

Poza uczeniem, uwielbiam podróżować - zgodnie z postanowieniem mojego Taty, całą Europę od Gibraltaru po portugalski Przylądek Roca i norweskie Trondheim zwiedziliśmy do roku 2000. Kocham też góry - te polskie schodzone przeze mnie wzdłuż i wszerz jeszcze w dzieciństwie i te wyższe - amerykańskie Andy, których najwyższy szczyt, Aconcaguę (6960m) zdobywałam z gdańskim Adventure Club’em jako studentka. W wolnych chwilach, których nie mam za dużo;) lubię czytać - jestem wierną fanką angielskiej autorki Sue Towsend, oczywiście w oryginale.

Wszystkie moje pasje i hobby mają wspólny mianownik - język angielski.

więcej

Szybki kontakt 608 55 15 15