FaceBook

O nas

Zainteresowała Cię nasza oferta?

» zapisz się on-line!

O nas » O Riverside

RIVERSIDE to Centrum Językowe, które od 2007 roku organizuje kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na wszystkich poziomach nauczania.
Wierzymy, że nauka języka, to coś więcej niż poznawanie słówek i struktur gramatycznych. To przygoda, do której chętnie się wraca, aby doskonalić sztukę komunikacji, aby zdobywać cenne doświadczenia, aby obcować z inną kulturą - jej historią, zwyczajami, muzyką, kuchnią.

Nie „przerabiamy” podręczników - są one tylko źródłem oryginalnych tekstów wspierających naszą pracę, dodatkiem do przygotowanych przez nas autorskich zestawów ćwiczeń i list niezbędnych wyrażeń, które można ćwiczyć w domu.
Celem tradycyjnych kursów jest systematyczne spotkanie z językiem w zabawach, grach językowych, projektach indywidualnych i grupowych oraz ćwiczeniach komunikacyjnych - scenkach z życia codziennego, które pozwolą na późniejsze nieskrępowane posługiwanie się językiem.
Celem kursów przygotowujących do egzaminów jest ćwiczenie wszystkich umiejętności językowych: mówienia, czytania, słuchania, pisania - struktur gramatycznych i słownictwa, prowadzenie przez systematyczne powtórki materiału i mobilizowanie do utrwalania tej wiedzy w domu. Wszyscy przygotowani przez nas do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych Uczniowie, zdają je na bardzo wysokim poziomie.
Już 11. rok wracają do Riverside zadowoleni ze swoich postępów Uczniowie, przyprowadzając młodsze rodzeństwo, sąsiadów, znajomych… A usatysfakcjonowani  przepływem informacji zwrotnej i sukcesami swoich dzieci Rodzice, sami zapisują się na nasze kursy językowe.
Nasi nauczyciele, to świetnie przygotowani specjaliści, którzy nieustannie doskonalą swój warsztat pracy, uczestnicząc w szkoleniach metodycznych, a wakacje spędzają w Wielkiej Brytanii, ponieważ tylko systematyczny kontakt z żywym językiem pozwala zachować profesjonalny poziom komunikacji.

więcej

Szybki kontakt 608 55 15 15